Seiten

poniedziałek, 19 listopada 2012

KONKURS „Moja Świąteczna Bransoletka PANDORA”

 Przychodze dzis do was z niespodzianka, moje zamilowanie do produktow tej firmy znacie i dlatego pomyslalam, ze bedzie to bardzo dobra okazja dla tych co Pandore lubia i chca powiekszyc swoja kolekcje.


Regulamin konkursu

 1. Konkurs organizowany jest przez osobę prowadzącą blog Co sroce w oko wpadnie („Organizator”), dostępny pod adresem:  http://cosrocewokowpadnie.blogspot.com/  („Konkurs”)
 2. Wzięcie udziału w Konkursie jest równoznaczne z zapoznaniem się z niniejszym regulaminem („Regulamin”).
 3. Przy organizacji Konkursu Organizator współpracuje z Valkea Social Media Marketing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie /01-747/ przy ul. Elbląskiej 15 lok. 17, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 364275 („Valkea Social Media Marketing”).
 4. Sponsorem nagród w Konkursie jest Pandora Jewelry CEE z siedzibą w Warszawie przy ul. 17 stycznia 45B, 02-146 Warszawa.
 5. Konkurs trwa od 19.11.2012 do 25.11.2012 północy czasu polskiego.
 6. Konkurs skierowany jest do internautów na całym świecie. Osoby posiadające ograniczoną zdolność do czynności prawnych mogą brać udział w Konkursie jedynie za zgodą ich opiekuna prawnego na uczestnictwo w Konkursie.
 7. Konkurs skierowany jest do publicznych obserwatorów bloga Co sroce w oko wpadnie.
 8. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest:   
   a)    Polubienie profilu Pandora Polska na FB www.facebook.com/pandorapolska 
b)    Wykonanie zadania konkursowego: Poprzez biżuterię PANDORA możemy opowiedzieć własną, niepowtarzalną historię i wyrazić swój styl. Prześlij na adres konkurs@valkea.com zdjęcie bransoletki PANDORA w świątecznej stylizacji, ze wskazaniem i krótkim uzasadnieniem charmsa, który będzie symbolizował tegoroczne święta. 
c)    Pełna lista produktów PANDORA znajduje się na stronie: www.pandora.net/pl-pl/explore/products/charms 

9.  Zdjęcia konkursowe wraz z odpowiedziami należy przesyłać na adres: konkurs@valkea.com.

 W tytule maila należy wpisać: PANDORA, zaś w treści odpowiedź i dane kontaktowe: imię i nazwisko, adres, numer telefonu kontaktowego i informację pod jakim imieniem i nazwiskiem obserwowany jest profil Pandora Polska.

 • Nagrodami w Konkursie są 2 charmsy z kolekcji Pavé: numery produktów: 791024CZ i 791051CZ.
 • Dwójka zwycięzców zostanie wyłoniona na podstawie najciekawszych / najbardziej zaskakujących / zdjęć i uzasadnień przez Jury, w postaci członków Zespołu Pandora Polska .
 • Wyniki zostaną ogłoszone do dnia 27.11.2012 na blogu Co sroce w oko wpadnie, a zwycięzcy zostaną powiadomieni o nagrodzie drogą mailową.
 • Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z akceptacją warunków regulaminu oraz ze zgodą na publikację danych osobowych, ujawnienie listy laureatów na blogu, podanie do publicznej wiadomości, a także jest wyrażeniem zgody na zamieszczenie fotografii na profilu PANDORA Polska.
 • Sponsor nagród oświadcza, że rynkowa wartość nagród nie przekracza kwoty zwolnionej z podatku dochodowego od nagród w wysokości 760 zł, zgodnie z obowiązującą Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych.
 • Każdy uczestnik może powiadomić nieograniczoną liczbę swoich znajomych w ramach serwisu społecznościowego Facebook o możliwości wzięcia udziału w Konkursie.
 • Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Organizator oświadcza, iż dane osobowe zbierane i przetwarzane przez Organizatora, jako administratora danych osobowych, w związku z realizacją Konkursu, będą wykorzystywane wyłącznie w ramach i na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (w szczególności wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania i wysyłania nagród), zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. NR. 101, poz. 926. z późn. zm.).
 • Przetwarzanie danych osobowych uczestników obejmować będzie następujący zakres  danych: a) imię i nazwisko; b) adres e-mail.
 • Przetwarzanie danych osobowych uczestników, którzy zdobędą nagrody obejmować będzie dodatkowo adres, na który ma zostać wysłana nagroda oraz numer telefonu. 
 • Przetwarzanie danych obejmie następujący zakres czynności: zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie.
 • Na podstawie umowy o powierzenie przetwarzania danych osobowych Organizator powierza przetwarzanie danych osobowych Valkea Social Media Marketing na potrzeby przeprowadzenia Konkursu (wyłaniania zwycięzców oraz przyznawania i wysyłania nagród).
 • Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez Valkea Social Media Marketing w przeciągu 14 dni od otrzymania danych adresowych od zwycięzców. 
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie uczestnika.
 • Uczestnik może zrzec się prawa do nagrody, jednakże nie może przenieść prawa do nagrody na osobę trzecią, bądź żądać zamiany nagrody na ekwiwalent pieniężny, ani na żadną inną formę rekompensaty.
 • Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych /Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm./
 • Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu.
 • Informacja o zmianach zostanie opublikowana w taki sposób, w jaki był ogłaszany Regulamin.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wpisanie przez uczestników Konkursu nieprawidłowych danych.
 • Organizatorowi przysługuje prawo wykluczenia ze skutkiem natychmiastowym uczestnika z udziału w Konkursie, jak również odmowy przyznania uczestnikowi nagrody w przypadku, gdy uczestnik podał nieprawdziwe lub niekompletne dane wymagane i niezbędne do przyznania nagrody, w przypadku niespełnienia postanowień Regulaminu, a także w przypadku powzięcia przez Organizatora informacji o działaniach uczestnika sprzecznych z postanowieniami Regulaminu.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do nagłego odwołania/zamknięcia Konkursu.


Moje drogie czytelniczki, w zwiazku z watpliwosciami, ktore wynikly zupelnie przez przypadek... jak widac ile osob, tyle interpretacji tematu... spiesze z wyjasnieniem. Troche to trwalo ale intensywna korespondencja mailowa plus przesympatyczna rozmowa telefoniczna, wszystko wyjasnilo. Chodzi o przedstawienie waszej bransoletki w swiatecznej scenerii i doprawdy nie gra roli, czy na niej sa nowe charmsy czy troche starsze... dwa, czy cala gromadka. Chodzi o pomyslowosc i sposob przedstawienia na zdjeciu.

Jako uzupelnienie pozwole sobie zacytowac ze strony FB Pandory

 "Dziewczyny, spieszymy Wam wyjaśnić kilka kwestii związanych z regulaminem konkursu. Zdjęcia powinny przedstawiać Wasze świąteczne bransoletki. Nie ma wymogu, aby były na nich świąteczne charmsy, ponieważ zarówno czerwony, jak i biały charms Murano może być idealnym symbolem Świąt - pamiętajcie o tym :) Ważne, abyście wybrały i krótko opisały tego jednego charmsa, który będzie dla Was symbolizował tegoroczne Święta. No i zawsze możecie zadbać o świąteczną scenerię, która dodatkowo podkreśli Waszą zimową bransoletkę."

***

Przy okazji i ja przepraszam za zamieszanie i mam nadzieje, 
ze mimo wszystko konkurs sie podoba i wezmiecie w nim udzial.

Wasza sroka ツ

46 komentarzy:

 1. Fantastyczna nagroda :D Sama zbieram charmsy a nie pandorki więc życzę powodzenia wszystkim, którzy wezmą udział :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. ja moge sie tylko pojpic i trzymac kciuki za wszystkie uczestniczki :D

   Usuń
  2. ja nie mam weny i też trzymam kciuki za inne:)))

   Usuń
 3. Ja jestem nie-Pandorowa, ale życzę powodzenia wszystkim uczestniczkom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne nagrody :) Powodzenia wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 5. życzę powodzenia tym, którzy w konkursie udział wezmą :-)
  co do mnie: nie polubię, bo fb nie mam, nie chcę mieć i mieć nie będę ;-)
  rozczarowana się nie czuję, bo dla mnie uzależnianie czegokolwiek od "polubienia" na fb jest trochę niepoważne (żeby nie powiedzieć żenujące - zwykła technika manipulacyjna).
  a dla Sroki uściski :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. potwierdzam ...
   ale konto na FB mam :)

   Usuń
  2. mnie nie trzeba lubic... ale przeciwko usciskom nic nie mam :D :D

   konkurs jest organizowany przez pandore ale tez przez ich fb strone, teraz tak przewaznie jest... i wybor nalezy do nas :)

   Usuń
 6. Zaraz... Jeśli dobrze zrozumiałam, to muszę wysłać zdjęcia stylizacji z bransoletką? Ale ja nie mam pandory ;_;

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie tez nie rozumiem tego punktu regulaminu... To ma być moja bransoleta? Czy wirtualnie stworzona na ich stronie? Charms mój czy dowolny z listy?

   Usuń
  2. Trzeba dokłądnie pocytać ;)
   Wg mnie to na ich stronie trzeba podać jakie beatsy mają tworzyc ja jaki koral ma symbolizowac święta & why ?
   Ale ja nie nieomylna , poczekajmy na Sroczi ;)

   Usuń
  3. wirtualna :) ... z tego co zrozumialam, zrobione w kreatorze na ich stronie ale poprosilam jeszcze o sprostowanie :) ... bo faktycznie nie jest to jasno podane :)

   Usuń
  4. dziękuję kochana :)
   Teraz wszystko jasne :))

   Usuń
  5. Rebellious lady,

   popracuje nad tym, zeby nasteony konkurs byl dla tych co przygody z Pandora jeszcze nie zaczeli i wtedy, bo Pandora takie konkursy robi... nagroda jest charms z bransoletka :)

   mama Stelli i Livii,
   przepraszam kochana za zamieszanie ale zdecydowalysmy jednak na zdjecie wlasnej bransoletki... glownie z tego powodu, ze trudno by bylo potem z tak roznych prac wybrac zwyciezczynie... bo jednak wlasna stylizacja, nawet z dwoma koralikami to zupelnie co innego jak stworzona w kreatorze...

   Usuń
  6. Szkoda, trudno... Może innym razem :)

   Usuń
 7. Świetny konkurs, ale nie mam zdolności do tworzenia takich kolaży graficznych.
  Życzę powodzenia reszcie i jestem barrrrdzo ciekawa zwycięskich prac ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. to nie ma byc praca artysty grafika... tylko pomyslowe zdjecie :)

   Usuń
 8. Uwielbiam patrzeć na te produkty Pandory :) Pozdrawiam, Blogging Novi.

  OdpowiedzUsuń
 9. Uffff ... póki co nie posiadam i wolałabym jednak aby tak zostało , bo aż sie boję :D:D
  Weszłam ostatnio po jakiś koralik dla sis na urodziny i matko z córką ... ,a chyba z 40 minut głupi koral wybierałam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tam... Mamiszonku... taki ladny koralik wygrac to sama przyjemnosc :) ... jesc nie wola, ubierac tez go nie trzeba :D

   Usuń
  2. oj tam oj tam ;P
   zara zawoła .."tak mi smutno i źle , nikt mnie nie przytula ..kup mi przyjaciela " ;) ,a po chwili obaj będą chcieli jakaś impreze robić i zapraszać ...;)

   Usuń
 10. to ja też bym prosiła o dokładną informację, na temat świątecznej stylizacji
  Bo jeżeli ma to być moja branzo.. to nie mam żadnego świątecznego charmsa, żeby stworzyć taki klimat... Jedynie mogę nadrobić świątecznym tłem :P
  A jeżeli ma to być z kreatora... to żaden problem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wlasnie w sumie zadna z nas nie ma i trudno byloby cos takiego wykonac... jak tylko bede cos wiedziala, to napisze :)

   Usuń
 11. super konkurs, a ja nie facebookowa jestem więc powodzenia innym, gwiazdka jest słodka:)

  OdpowiedzUsuń
 12. No może, może ... :) Muszę spiąc poślady wobec tego ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Pierwsze od dłuższego czasu rozdanie, w którym wezmę udział. Jeżu słodki, jakie te koralikowe nagrody są piękne *_*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Urbis piekne zdjecia robisz... wiec na pewno bedzie sie ciekawie prezentowac :)

   Usuń
  2. Tylko niestety nie mam ze sobą aparatu, a do nyc wracam 26 :/:/:/ będę musiała użyć istniejące foto i stworzyć jakaś mega pomyslowa historyjke :D

   Usuń
  3. Ugh właśnie doczytalam o świątecznej sceneriii :/:/:/

   Usuń
 14. Zycze powodzenia uczestnikom:D
  http://koziolekhobby.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Bransoletki Pandory ładne, ale nie jestem ich fanką, więc życzę powodzenia innym ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Mamo jaki długi regulamin;-)Muszę przemyśleć sprawę;-)ale życzę wszystkim powodzenia:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w pl to jak widac musi sie firma na kazda okolicznosc zabezpieczyc ;)

   Usuń
 17. Wysłane. :) Marzy mi się gwiazdka... :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Konkurs super. Wszystko fajnie ale ten facebook... :(. Chociaż myślę, że tak czy owak któryś z tych charmsów zagości w mojej kolekcji.
  Jednak na razie zaczaiłam się na koczyki:).
  Dzięki za tego bloga:)
  ściskam

  OdpowiedzUsuń
 19. Trochę przykro... nie mam Pandory, a chciałam spróbować wygrać charmsa dla siostry :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia mi tez troche przykro, bo ja w sumie bym chciala zeby bylo dla wszystkich ale z drugiej strony rozumiem tez Pandore... a to naprawde srednie uczucie jak sie jest miedzy mlotem a kowadlem... nawet jak w sumie wspolnie doszlysmy do wniosku, ze maja to byc zdjecia bransoletek...

   Usuń
 20. co prawda, moja branzo raczej w jesiennym klimacie... bo zaczęłam dop. od września, ale fotkę w świątecznej scenerii cyknęłam i wysłałam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wazna jest atmosfera zdjecia a nie same charmsy na bransoletce :)

   Usuń
 21. Przesłałam swoje:)
  a ten charms 791051cz, jaki on jest piękny <3

  OdpowiedzUsuń
 22. proszę o szybką odpowiedź czy to ma być jedno zdjęcie czy nie ma ograniczeń?

  OdpowiedzUsuń